Культиватор MH 700
- В наличии
- Код: 62510113910

- +380 (98) 863-03-05МАГАЗИН (пр. Слобожанский 37)
- +380 (95) 376-65-68мобильный (пр. Слобожанский 37)
- +380 (97) 994-75-73СЕРВИС (пр. Слобожанский 37)
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота 09:00 - 17:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Днепр
- +380 (50) 926-55-03МАГАЗИН (пр. Слобожанский 37)+380 (98) 863-03-05МАГАЗИН (пр. Слобожанский 37)+380 (95) 376-65-68мобильный (пр. Слобожанский 37)+380 (97) 994-75-73СЕРВИС (пр. Слобожанский 37)Руслан и Вадимпр. Слобожанский 37, Днепр, Украина+380953766568За відсутності зв'язку, світла0953766568
Культиватор
MH 700 є найпотужнішим та продуктивнішим в лінійці. З ним навіть найінтенсивніші та важкі роботи стають вашим найпростішим завданням. У той час як особливо потужний мотор виконує копання, ви з легкістю керуєте ним. Культиватор працює з низькою вібрацією. Посилені компоненти забезпечують чудову продуктивність навіть у важких умовах та на складних місцевостях. Ергономічна форма ручки може бути відрегульована відповідно до вашої висоти та забезпечує легкий доступ до керування. Завдяки геніальному розподілу ваги, двох передачам вперед і одній передачі заднього ходу, ви можете керувати потужною машиною з мінімальними зусиллями. Робоча ширина 100 см дозволяє обробити великі грядки, поля, поля та насадження за короткий час. Ви можете використовувати карданний вал для керування іншими інструментами для садівництва.
ехнічні характеристики
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Вага | 124 кг |
| Фактор небезпеки K | 2,76 м/с² |
| Рівень вібрації ahw | 6,9 м/с² |
| Гарантований рівень звукової потужності LWAd [дБ(А)] | 100 дБ(A) |
| Місткість бака | 4 л |
| Діаметр фрез | 36 см |
| Фактор небезпеки рівня гучності KpA [дБ(A)] | 2 дБ(A) |
| Тип двигуна | EHC 700,0 |
| Привід | 2V + 1R |
| Робоча ширина | 120 см |
| Коефіцієнт нестабільності K | 4,32 м/с² |
| Робочий об'єм | 252 см³ |
| Потужність | 5,2 kW / 7,1 PS |

